Od 2004 roku związany jestem z branżą ochrony osób i mienia w Polsce. Zagadnienia związane z bezpieczeństwem, dziennikarstwem i branżą IT traktuje jako moje hobby z których czerpię dużo przyjemności.
 
Aktualnie jestem przedsiębiorcą prowadzącym wydawnictwo prasowe nawiązujace do branży security.
 
Od początku mojej kariery zawodowej byłem i jestem powiązany z sektorem bezpieczeństwa - na początku jako pracownik ochrony. Wszelkie moje działania prowadziły do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności. W trakcie mojego rozwoju zawodowego w branży ochrony osób i mienia postanowiłem zbudować sieć serwisów internetowych skupiających wokół siebie całą branżę security w Polsce – był to rok 2008.
 
Podsumowując w życiu zawodowym prowadze wydawnictwo prasowe pod nazwą SecPress oraz jestem redaktorem naczelnym czasopisma Safety and Security i serwisu Portal-Ochrony.pl, jak również właścicielem kilku innych serwisów oraz współwłaścicielem największego forum pracowników ochrony fizycznej w Polsce. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córeczek.
 
Blog Security Guard to moje miejsce w sieci. Jeśli pojawią się na nim teksty, z którymi się nie zgadzasz to wybacz mi mój pogląd – każdy posiada do niego prawo. Życzę Tobie miłej lektury, a jeśli dzięki napisanym tekstom uda mi się, choć troszkę poszerzyć twoją wiedzę to będę bardzo zadowolony!