Blog Security Guard to miejsce w sieci, w którym będę prezentował moje subiektywne podejście do całej branży security w Polsce i na świecie. Inspiracją do publikowania artykułów na blogu będą aktualne wydarzenia w branży oraz sytuacja w jakiej się znajdujemy. Tematyka jaką szczególnie będę poruszał to ochrona fizyczna, zabezpieczenia techniczne oraz inne sektory szeroko rozumianego bezpieczeństwa.
 
Blog tworzę na potrzeby uzewnętrznienia moich opinii i spostrzeżeń na otaczające nas wydarzenia, lecz z drugiej strony moim zamiarem jest ukazanie punktu widzenia z którym Ty możesz – lub nie – zgadzać się. Innymi słowy mam potrzebę pisania dla Ciebie.
 
Zdaję sobie sprawę z tego iż niektóre wpisy na blogu Security Guard będą kontrowersyjne i wiele osób będzie niezadowolona z ich treści. Cóż być może jest to środek to pobudzenia Twojej wyobraźni i sporzenia na sprawy związane z branżą z innego punktu widzenia.
 
Wszystkim stałym czytelnikom Security Guard oraz osobom które trafiły tutaj przypadkiem życzę miłej i inspirującej lektury.
 
-------------------
 
Wszelkie teksty opublikowane na blogu Security Guard są mojego autorstwa i posiadam pełne prawa do ich publikowania. Zdjęcia są mojego autorstwa, bądź są z wykupioną licencją co pozwala na ich legalną publikację. Może zdarzyć się iż opublikuję zdjęcia autorstwa innej osoby, lecz będzie to zawsze za zgodą autora zdjęcia wraz z odpowiednią informacją.